هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

سیستم یکپارچه ویدئو کنفرانس SW40 صدرا

SW40
کیفیت تصویر 4K
لنز با بزرگنمایی 4 برابر
قابلیت ردیابی هوشمند صدا
قابلیت حذف اکو نویز محیط
زاویه دید 94 درجه
قابلیت حذف اکو نویز محیط

سیستم ویدئو کنفرانس SW40

SW40 یک سیستم یکپارچه برای ارتباطات ویدئو کنفرانس و جلسات آنلاین است. این سیستم شامل دوربین 4K با قابلیت ردیابی هوشمند صدا و یا ردیابی اشخاص است. همچنین sw40 دارای 2 میکروفون داخلی است که صدا را به صورت °360 دریافت میکند و بلندگوی مستقل با الگوریتم صوتی پیشرفته برای حذف اکو آکوستیک و حذف نویز تضمین می‌کند که صدا به صورت واضح دریافت و پخش می شود. ویدئو کنفرانس sw40 با تمام برنامه‌های کاربردی سازگار است، در حالی که فقط به اتصال USB نیاز دارد.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

هوش مصنوعی (AI)

sw40 از هوش مصنوعی برای کادربندی تصویر استفاده میکند. الگوریتم تحلیل هوشمند این سیستم در دو حالت ردیابی صورت، و ردیابی صدای گوینـده حرکات و صـداها را دنبال می‌کند و همیشـه شما را در مرکز تصویر نگه ‌می دارد. کیفیت 4K دوربین این سیسـتم و زوم 4 برابری ، زاویه دید عریض 94 درجه ای با تعادل رنگ خودکار، باعث شده تا تصاویری با وضوح و کیفیت بالا ارائه دهد.

دریافت و پخش صدا به صورت 360 درجه

SW40 از 2میکروفون داخلی بسیار حساس برای دریافت صدای 360 درجه برخوردار است که می تواند صدا را تا شعاع 7 متر به صورت واضح و شفاف دریافت نماید. میکروفون های این سیستم با قابلیت Noise Reduction و Eco Cancelation موجب می شود نویز های محیط و پژواک صدا کاملا محو شده تا کاربران بتوانند از یک گفتگوی باکیفیت بالا بهره گیرند. همچنین SW40 از بلندگوی داخلی نیز بهره مند است. این بلندگو دارای تکنولوژی Hi-Fi است که موجب کاهش اعوجاج صدا می شود و باس بیشتری ایجاد می کند که به ما احساس واقعی بودن می دهد. این سیستم کاملا  Plug-and-Play بوده و کافیـست USB آن را به لپ تاپ / PC خود وصل کنید تا آماده بـرگـزاری گروپ کنفرانس با کیفیت شوید.

مشخصات فنی سیستم یکپارچه صدرا SW40

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.