دوربین ویدئو کنفرانس صدرا مدل SC43

دارای قابلیت اتوترکینک

دارای بزرگنمایی ۱۰ برابر

قابلیت چرخش 350 درجه

قابلیت فوکوس به صورت خودکار

کیفیت فیلم برداری FULL HD 1080P

پشتیبانی از تمامی سیستم عامل ها

دارای گارانتی شرکتی معتبر به مدت یک سال

پیشرفت  تکنولوژی موجب شده  نحوه و مکان برگزاری جلسات کاری تغییر کند . جلسات مجازی برای شرکت هایی که خواهان گسترش و حفظ روابط قوی با شرکا، تامین کنندگان، تیم های داخلی، سرمایه گذاران و مشتریان هستند، حیاتی شده است. با افزایش کار از راه دور و نیاز به ارتباطات قوی ، توصیه می شود روی دوربین اتاق کنفرانس با زاویه دید گسترده سرمایه گذاری کنید. شرکت صدرا ایرانیان تولید کننده تجهیزات کنفرانس و ویدئو کنفرانس از جمله دوربین کنفرانس ، مانیتور تاشو ، میکروفون رومیزی کنفرانسی ، اسپیکرفون و … می باشد.  در صورت نیاز به مشاوره در زمینه خرید تجهیزات کنفرانس و ویدئو کنفرانس با کارشناسان ما با شماره ۳۷۰۲۴-۰۵۱ تماس حاصل کنید.در ادامه به معرفی دوربین ایرانی صدرا مدل SC43 می پردازیم.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

معرفی دوربین کفرانسی صدرا مدل SC43

دوربین ویدئو کنفرانس SC43 دارای  قابلیت فوکوس خودکار می باشد این دوربین با قابلیت زوم اپتیکال ده برابری هنگام زوم با توجه به مکانیزیم که به کار گرفته شده تصویری با  کیفیت بسیار بالا را به نمایش می گزارد و نیازی به فوکوس مجدد ندارد. این دوربین کنفرانسی مجهز به تراشه های درایور پیشرفته است که با انجام آزمایش های بسیار و با الگوریتم های منحصر به فرد ساخته شده است. و دارای لنز بسیار عریض و با کیفیت 1080P  و زوم اپتیکال بدون افت کیفیت  10 برابری و دیجیتال 16 برابر می باشد. و قابلیت چرخش حدود 360 را دارد . این دوربین قابلیت اتوترکینگ را داراست و قابلیت اتصال به میکروفون های رومیزی و هم چنین برای سالن های کوچک و اتاق های کنفرانس قابلیت اتصال به اسپیکرفون را دارا است .

نحوه نصب و راه اندازی دوربین ویدئو کنفرانس SC43

نحوه راه اندازی دوربین ویدئو کنفرانس SC43 بسیار آسان است و فقط کافیست که کابل USB آن را به کامپیوتر و یا لپ تاپ متصل کنید .  این دوربین قابلیت نصب بر روی سقف و دیوار را دارد همچنین برای اتاق های کنفرانس و یا سالن هایی که تعداد نفرات کم است می توانید بر رو میز قرار دهید یا با استفاده از پایه در ارتفاع کمی بالاتر نصب کنید.  برای این دوربین شما قابلیت تعریف تا 255 پریست را دارید که تمامی افراد حاضر در سالن با هر ارتفاعی قابل تعریف هستند و به خوبی قابل مشاهده هستند ، و این دوربین با قابلیت اتوترکینگ دارد شما را از داشتن اپراتور بی نیاز میکند فقط کافیست شما برای هر میکروفون preset  تعریف کنید ته با روشن شد هر کدام  از میکروفن های تصویر شخص سخنران را نمایش دهد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

شرکت صدرا ایرانیان با بیش از 22 سال سابقه در زمینه طراحی و تجهیز سالن کنفرانس ، تولید محصولات کنفرانس و ویدئو کنفرانس پرداخته است. کلیه کالا های ایرانی صدرا دارای یک سال گارانتی می باشد و کلیه خدمات نصب و راه اندازی دارای 5 سال پشتیبانی می باشد.  صدرا ایرانیان برای همه عزیزانی که قصد خرید کالا یا قصد طراحی و تجهیز سالن کنفرانس ، سالن همایش ، اتاق کنفرانس ، برگزاری ویدئو کنفرانس و …  دارند خدمات مشاوره رایگان و در صورت نیاز بازدید در محل را نیز دارا است.   

مشخصات فنی دوربین ویدئو کنفرانس SC43