هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

تعمیر تجهیزات کنفرانس

بهترین قطعات الکترونیکی و با کیفیت ترین آن ها هم در نهایت ممکن است به هر دلیلی خراب شوند. شرکت های بزرگ همواره در تلاشند تا تجهیزات خود را با بالاترین کیفیت ممکن تولید کنند تا بتوانند رضایت خریداران را جلب کنند، اما همه آن ها در نهایت با گذر زمان خراب خواهند شد.  تجهیزات کنفرانس هم جزء این تجهیزات الکترونیکی می باشند و بنابراین ممکن است بر اثر استفاده یا حوادثی مانند اتصالی، رطوبت، نوسان برق و غیره خراب شوند. مانند دوربین ویدئو کنفرانس که قطعه بسیار حساسی است، حتی یک ضربه ساده می تواند باعث خرابی آن شود.  ولی ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

تعمیرات تجهیزات کنفرانس صدرا ایرانیان

 دستگاه های کنفرانس و  ویدئو کنفرانس با تکنولوژی بسیار پیچیده و فوق العاده ای ساخته می شوند. به همین دلیل، تعمیر آن کاری نیست که هر کسی بتواند انجام دهد و سپردن آن به دست یک فرد غیرمتخصص می تواند به خسارت جبران ناپذیری منجر شود، تا حدی که استفاده دوباره از دستگاه غیرممکن شود. تعمیرات تجهیزات ویدئو کنفرانس باید توسط افراد متخصص در شرکت های تامین کننده ویدئو کنفرانس یا تجهیزات شبکه انجام شود. زیرا قطعات این محصولات کم و دارای حساسیت بالایی هستند. صدرا ایرانیان با استفاده از متخصصان الکترونیکی، به مشتریان خود این خدمات را ارائه می دهند تا در هزینه خود صرفه جویی کنند و در عوض خرید مجدد کالا های کنفرانس ، تجهیزات خود را که از کار افتاده است، تعمیر کنند و از سیستم کنفرانس ویدئویی خود دوباره استفاده کنند.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

تعمیر تجهیزات اتاق کنفرانس را به چه کسی بسپاریم؟

تجهیزات اتاق کنفرانس از جمله مهمترین ویژگی های یک اتاق کنفرانس هستند. در نظر داشته باشید که تجهیزات باید در همه  مراحل اجرای کنفرانس به درستی عمل کنند و هرگونه خرابی ممکن است باعث بروز مشکلات بزرگتری شود. به همین دلیل نگهداری و تعمیر تجهیزات اتاق کنفرانس بسیار حائز اهمیت است و باید به افراد متخصص و مجرب سپرده شود. تعمیرکار این تجهیزات باید دارای ویژگی هایی باشد که در بخش زیر به آنها پرداخته ایم:

تجربه

تعمیرکاران فعال در صدرا ایرنیان دارای تجارب گوناگون و کافی در زمینه تعمیر تجهیزات کنفرانس مختلف هستند.  این تجربه در طول زمان و با تعمیر و تعویض بسیاری از سیستم های کنفرانسی داخلی و خارجی کسب شده است.

منابع و تجهیزات

شخصی که تعمیرات تجهیزات اتاق کنفرانس شما را انجام می دهد، باید دسترسی به منابع و تجهیزات لازم داشته باشد. صدرا ایرانیان با فراهم نمودن تمامی قطعات و منابع مورد در جهت تعمیر انواع برندهای سیستم های کنفرانس در کنار شماست.

گواهینامه های صنعتی

صدرا ایرانیان با دارا بودن گواهینامه های صنعتی مورد نیاز در زمینه تعمیرات سیستم کنفرانس،  توانایی انجام تعمیرات تجهیزات کنفرانسی را دارد. در نهایت، برای تعمیرات تجهیزات خود، پیشنهاد می کنیم از  تعمیرکاران با تجربه و دارای تخصص صدرا استفاده نمایید.

عوامل تاثیر گذار در هزینه تعمیر تجهیزات سالن همایش

سن تجهیزات

تجهیزات سالن همایش با گذر زمان کارایی خود را از دست می‌ دهند و نیاز به تعمیر و تعویض دارند. بنابراین، سن تجهیزات تاثیر بسزایی بر هزینه تعمیر آن ‌ها دارد.

نوع خرابی

برخی خرابی ‌ها ممکن است به سادگی قابل تعمیر باشند، در حالی که برخی دیگر نیاز به تعویض قطعات پرهزینه ‌تر دارند که هزینه تعمیر را بیشتر می ‌کند.

قطعات

موجودی قطعات و قیمت آنها نیز می ‌تواند بر هزینه تعمیر تجهیزات تأثیرگذار باشد. در صورتی که قطعات نادر و پرهزینه باشند، هزینه تعمیر بیشتر خواهد بود.

میزان نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه

اگر تجهیزات سالم نگه داشته شود و تعمیرات پیشگیرانه به موقع انجام شود، می ‌توان از هزینه‌ های تعمیرات بزرگتری جلوگیری کرد. بنابراین، میزان نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه نیز بر هزینه تعمیر تجهیزات تأثیرگذار است.

تکنولوژی تجهیزات

تکنولوژی تجهیزات نیز می ‌تواند بر هزینه تعمیر آنها تأثیرگذار باشد. تجهیزات پیشرفته‌ تر و جدیدتر به طور کلی نیاز به تعمیرات کمتری دارند و در نتیجه سرمایه گذاری در استفاده از این تجهیزات هوشمندانه تر است.

تعمیر-تجهیزات-صوتی-کنفرانس

تعمیر سیستم صوتی سالن کنفرانس

سیستم های صوتی سالن کنفرانس، شامل قسمت های مختلفی مانند میکروفن شرکت کننده، میکروفن ریاست جلسه، منبع تغذیه و مرکز کنترل هستند و در صورت بروز مشکلات نیاز به تعمیرات دارند. تعمیر سیستم صوتی خود را با خیالی راحت به ما بسپارید. مجموعه ما با کادری متخصص و خدمات پس از فروش، تعمیرات سیستم های صوتی کنفرانس را با کیفیت بالا و حضور در محل ارائه می دهد. این خدمات شامل تعمیر کنسول و بدنه میکروفن، تعویض کپسول میکروفن، سرویس و تعمیر میکروفن کنفرانس، تعمیر منبع تغذیه و مرکز کنترل سیستم، سرویس منبع تغذیه و مرکز کنترل سیستم، تعمیر کابل های ارتباطی بین میکروفن های کنفرانس و تعمیر و سرویس آمپلی فایر و بلندگوهای سیستم کنفرانس می باشد.

تعمیر مشکلات صوتی

اگر میکروفون کنفرانس شما مشکلاتی مانند صدای ضعیف یا بی‌ صدایی دارد، ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیرکاران می ‌توانند مشکلات صوتی را برطرف کنند و کیفیت صدا را بهبود بخشند.

تعمیر کابل‌ها

در برخی موارد، مشکلات میکروفون کنفرانس ممکن است به دلیل خرابی کابل ‌ها باشد. تعمیرکاران می ‌توانند کابل ‌های خراب را شناسایی و تعمیر کنند.

تعمیر اتصالات

ممکن است اتصالات میکروفون کنفرانس با دستگاه یا کابل ‌ها نامناسب باشد که باعث کاهش کیفیت صدا می ‌شود. که باید اتصالات را بررسی و تعمیر کرد.

تعمیر مشکلات فنی

مشکلات فنی مانند قطع و وصل شدن صدا، عدم شناسایی میکروفون توسط سیستم و مشکلات دیگر نیز ممکن است باعث نیاز به تعمیر شود. و نیاز است حتما مشکلات برطرف گردد.

تعمیر باتری

در صورتی که میکروفون کنفرانس شما به صورت بی سیم و با باتری کار می ‌کند، اگر باتری آن به طور مداوم خراب شود، نیاز به تعمیر دارد.

تعمیر قطعات

در صورتی که قطعاتی از میکروفون کنفرانس خراب شده باشد، ممکن است نیاز به تعویض قطعات باشد. این قطعات خراب شده را باید شناسایی و تعویض کرد.

خدمات تعمیر میکروفون کنفرانس

مانیتور کنفرانس

تعمیر مانیتور کنفرانسی

اگر مانیتورهای سالن کنفرانس شما دچار مشکل و خرابی شوند، فارغ از هر نوع برند و مدلی که باشند، می توانید با مراجعه متخصصان ما در صدرا ایرانیان از خدمات تعمیر مانیتور کنفرانسی بهره مند شوید و مشکلات آنها را حل نمایید. خدمات تعمیر و نگهداری مانیتورهای کنفرانسی شامل موارد زیر می باشد:
• تعمیر و یا تعویض مادربرد و برد اصلی مانیتور • برنامه ریزی مجدد دستگاه  • تعمیر یا تعویض پنل مانیتور در صورت شکستگی یا مشکلات دیگر  • عیب یابی، تعمیر و یا تعویض پاور یا منبع تغذیه مانیتور کنفرانسی در صورت روشن نشدن یا عدم رسیدن برق به دستگاه  • تعمیر یا تعویض انواع پورت های USB موجود بر روی مانیتور در صورت عدم عملکرد صحیح و سایر موارد مشابه.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

تعمیر دوربین ویدئو کنفرانس

دوربین ‌های کنفرانس یکی از ابزارهای ارتباطی مهم در سازمان‌ها و شرکت‌ها هستند. این دوربین ‌ها برای برقراری ارتباط بین افراد در مکان ‌های مختلف به کار می ‌روند و از آنها برای برگزاری جلسات مجازی، کلاس‌ های آنلاین و همچنین مصاحبه ‌های دوره‌ای استفاده می ‌شود. بنابراین، سرویس دوره ای و  تعمیر دوربین کنفرانس بسیار مهم است. تعمیر دوربین های سالن کنفرانس، به دلیل استفاده از لنزهای حساس، قطعات مکانیکی متحرک و بردهای حساس، جزء حساس ترین قطعات تجهیزات ویدئوکنفرانس محسوب می شود و این تجهیزات در مقایسه با بقیه تجهیزات آسیب پذیرتر هستند. با این حال، با توجه به میزان و نوع خرابی، تعمیر آنها قابل انجام است و در مقایسه با خرید یک دوربین جدید مقرون به صرفه تر می باشد.

تعمیر-دوربین-ویدئو-کنفرانس
دوربین ویدئو کنفرانس صدرا ایرانیان

تعمیر ویدئو کنفرانس چه مزیتی نسبت به خرید مجدد آن دارد؟

تعمیر ویدئو کنفرانس به طور معمول می ‌تواند به یک گزینه مقرون به صرفه نسبت به خرید مجدد آن تبدیل شود. در حال حاضر، هزینه های سنگین سالن های همایش، آمفی تئاتر، کنفرانس و سایر تجهیزات مرتبط با این صنعت، موجب شده تا خرابی هر کدام از آنها به چالشی بزرگ برای مدیران این سالن ها تبدیل شود. با این حال، امروزه، با ارائه سرویس های تعمیر، بروزرسانی و رفع عیب سیستم ها و تجهیزات مرتبط با این صنعت، می توان به حد زیادی از این مشکلات جلوگیری کرد و سالن های کنفرانس را برای چند سال آینده آماده استفاده نمود.یکی از خدمات ارائه شده در مجموعه ما، تعمیر ویدئو کنفرانس است. ما با سابقه ی درخشان در تامین، عرضه و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات ویدئو کنفرانس، توانسته ایم تجربه ای ارزشمند در این زمینه کسب کنیم. پس می توانید با خیال راحت تعمیر تجهیزات کنفرانس خود را به ما بسپارید.

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.