We're Sadra

معرفی نامه

صدرا ایرانیان درسال ۱۳۷۸ به منظور فعالیت درحوزه آی تی تاسیس گردید. این شرکت درحوزه واردات، اجرای پروژه، پشتیبانی محصولات خاص آی تی، صوت وتصویر تخصصی و همچنین تکنولوژی های نوین فعالیت می نماید. شرکت صدرا ایرانیان با انجام تعداد زیادی پروژه در زمینه ویدئو کنفرانس، تجهیزات اتاق های کنفرانس و سالن های همایش و همچنین استودیوهای صدا و تصویر، یکی از فعال ترین شرکت های کشور در زمینه های یادشده می باشد. این شرکت با اتکا به کارشناسان مـتخصص و ۲۲ سال سابقه همواره سعی دربروزآوری فناوری های ارائه شده داشته و ارائه بهترین کالا ها را همواره سرلوحه کارخود قرار داده است، که سرانجام با تحقیق و مطالعات فراوان در زمینه صوت و تصویر توانست، اقدام به تولید تجهیزات کنفرانسی با برند ایرانی صدرا کند.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

توانمندی و تخصص ما

از تخصص اصلی شرکت صدرا ایرانیان می توان به تجهیز سالن های کنفرانس، همایش و تجهیز استودیو های تولید محتوا اشاره کرد. این شرکت در آغاز سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ در پی گسترش تحریم ها و کمبود کالا های استراتژیک ارتباط تصویری (ویدئو کنفرانس) اقدام به تولید تجهیزات کنفرانس ایرانی با برند صدرا نمود. که سرانجام به یاری خدا توانست به وسیله پشت کار و تلاش کارشناسان متعهد این مجموعه با مهندسی معکوس و دانش بومی اقدام به تولید بروزترین و جدید ترین دستگاه های و تجهیزات مربوطه نماید. در ادامه به بیان توانمندی های و تخصص شرکت صدرا ایرانیان می پردازیم.

۵
اتمام پروژه
۴
نصب صندلی ها و موکت
۳
دکوراسیون محیط
۲
زیر سازی محیط
۱
آغاز پروژه
setting
تولید تجهیزات صوتی

از تجهیزات صوتی صدرا ایرانیان می توان به میکروفون کنفرانس، اسپیکرفون و بلندگو سالنی اشاره کرد. تمامی محصولات شرکت صدرا ایرانیان با ۱۸ ماه گارانتی عرضه می شود.

setting
تولید تجهیزات تصویری

از تجهیزات تصویری می توان به دوربین کنفرانس، مانیتور کنفرانس نیز اشاره کرد. این محصولات با ۱۸ ماه گارانتی عرضه می شوند و قابلیت هماهنگی با تجهیزات صوتی را دارند.

setting
تولید تجهیزات ارتباط تصویری

برای ویدئو کنفرانس باید تجهیزات مختلفی با یکدیگر کاملا هماهنگ باشند در همین جهت شرکت صدرا تجهیزات مدرن و کاملا یکدستی جهت ارتباطات آسان تولید می نماید.

setting
تعمیرات و گارانتی

شرکت صدرا ایرانیان علاوه بر گارانتی محصولات خود به صورت ۱۸ یا ۲۴ ماهه، دیگر  محصولات صوت و تصویر حرفه ای و تجهیزات کنفرانس خارجی و برند های دیگر را نیز تعمیر می نماید.

برخی از مشتریان

سیر تحول صدرا ایرانیان

خانواده صدرا ایرانیان

انجام کارهای بزرگ نیازمند گروهی از افراد یکدست و یکپارچه می باشد تا تمامی فرآیندها به نحوه احسن به انجام برسند. خانواده صدرا ایرانیان متشکل از اعضای فراوانی است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بخشی از انجام یک فرآیند را بعهده می گیرند. تا خواسته های مشتریان به طور کامل مرتفع گردد. در ادامه شما را با اعضای اصلی این خانواده بزرگ آشنا می نماییم. شما هم می توانید با انتخاب نمودن محصولات صدرا ایرانیان عضوی از این خانواده بزرگ باشید!

مرتضی ایمن

مدیر و بنیان گذار شرکت صدرا ایرانیان

زهره زارع

حسابداری و مالی
داخلی ۲۱۲

مصطفی فغانی

فروش و پروژه
داخلی ۲۱۱

حامد باباپور

تولید و مونتاژ
داخلی ۲۱۶

مریم نوروزی

کارشناس فروش
داخلی ۲۰۲

منوچهر اقطایی

پروژه و نصب
داخلی ۲۱۱

شاهین نوروزی

پردازش و ارسال
داخلی ۲۱۵

امین رجبیان

بازرگانی
داخلی ۲۰۹

امیر دانشمند

کارشناس خرید
داخلی ۲۰۸

امین اسماعیل زاده

دیجیتال مارکتینگ
داخلی ۲۱۹

علی شهریاری

تولید و مونتاژ
داخلی ۲۱۱

مرضیه سلیمانی

پردازش و ارسال
داخلی ۲۲۲

سمانه صالحی

کارشناس فروش
داخلی ۲۰۳

سمیه بزرگ نیا

کارشناس فروش
داخلی ۲۰۵

پریسا عباسیان

دیجیتال مارکتینگ
داخلی ۲۲۰

علی ظریف

پروژه و نصب
داخلی ۲۱۱

رویا آشکاری

تحقیق و توسعه
داخلی ۲۰۷

نوید سرایدار پور

تولید و مونتاژ
داخلی ۲۱۸

زهرا ناجی

حسابداری و مالی
داخلی ۲۱۳

محمد معیری

تولید و مونتاژ
داخلی ۲۱۷

سعید صهبائی

حسابداری و مالی
داخلی ۲۱۴

افسانه دهقانی

کارشناس فروش
داخلی ۴۴۴

آقای رضایی

امیر رضایی

پروژه و نصب
داخلی ۲۱۱

بابک احمدی

کارشناس فروش
داخلی ۲۱۰

امیر اسدزاده

دیجیتال مارکتینگ
داخلی ۲۲۱

آقای ایمن

واحد فروش

۲۳ سال تجربه

شرکت صدرا ایرانیان در جهت گشترس تکونولوژی های نوین در حرکت بوده و ارائه جدیدترین کالاهای روز دنیا را همیشه سر لوحه کار خود قرار داده است. این شرکت در ابتدای مسیر با تولید بردهای هوشمند و فروش انواع ویدئو پروژکتور مسیر خود را آغاز و در ادامه با نمایش توانایی های خود در زمینه صوت و تصویر حرفه ای به حوزه تجهیز سالن های کنفرانس، همایش و استودیو های تولید محتوا ورود کرده است. سرانجام با کسب دانش در زمینه تجهیز سالن های کنفرانس توانستیم قدمی بزرگ در جهت تولید محصولات کنفرانس برداریم. امیدواریم با کمک تمامی شما عزیزان، محصولات بروزتری تولید نماییم تا علاوه بر رضایت شما عزیزان در جهت پیشرفت کشور عزیزمان قدیمی نیز برداشته باشیم.