مجوزها و گواهینامه ها

شرکت صدرا ایرانیان همواره در تلاش است جهت افزایش کیفیت کالا و رضایت مشتریان جدیدترین گواهینامه های مربوط را کسب نمایید. در ادامه تعدادی از مجوزها و مدارک کسب شده را به معرفی می رسانیم.

تقدیر نامه ها

شرکت پایگاه تحلیل گران فناوری های نوین صدرا ایرانیان با ۱۵ سال سابقه فعالیت و حضور در نمایشگاه های بین اللملی مختلف آی تی، توانسته در صنعت تولید کالاهای صوت و تصویر و کنفرانسی قدم های موفقی بردارد. در مقابل تعدادی از تقدیرنامه ها دریافت شده را می توانید مشاهده کنید.

نمایندگی های کسب شده

با آغاز شیوع بیماری کرونا و گسترش آن در کشورمان ایران، موجب شد تا بسیاری از کسب و کارها جهت انجام امور خود از تجهیزات ویدئو کنفرانس مانند وبکم، دوربین و اسپیکرفون استفاده کنند. به دلیل نیاز بسیار در این زمینه و کمبود کالاهای تماس تصویری موجب شد تا شرکت صدرا ایرنیان جهت رفع نیاز مردمانان اقدام به ورود تجهیزات کنفرانس از معتبرترین برندهای خارجی کند که به دلیل ایجاد روابط بین اللملی قوی به با برندهای مطرح خارجی صدرا ایرانیان توانست نمایندگی های برندهای مطرح را در ایران کسب نمایید.

مجوزها

با گسترش فعالیت شرکت صدرا ایرنیان در جهت تولید محصولات ویدئو کنفرانس ایرانی و افزایش چشمگیر تولیدات این محصولات در هر ماه نیاز به دریافت مجوزهای معتبر بوده تا علاوه بر کسب اطمینان بیشتر شما عزیزان، مراحل درست و صحیح تولید این محصولات انجام گیرد. در مقابل تعدادی از مجوزها را به معرف می رسانیم.