هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

سالن کنفرانس مجازی

جهت آشنایی بیشتر با محصولات تولیدی شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان در حوزه کنفرانس و ویدئو کنفرانس  می توانید با مشاهده نمونه های سه بعدی، نسبت به محصولات آشنایی کامل پیدا کنید. همچنین جهت مشاهده سالن ۳۶۰ درجه می توانید از نمونه قرار داده شده در انتهایی صفحه بازدید به عمل آورید.

نمایه سه بعدی محصولات

جهت برآورد سازی نیاز شما مشتریان عزیز و ارائه خدمات بهتر، می توانید برخی از محصولات تولید شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان را به صورت سه بعدی و با ابعاد دقیق مشاهده کنید. این نمایه ها به صورت کاملا دقیق از روی نمونه واقعی محصولات ساخته شده اند بنابراین می توانید جهت کوچکترین جزئیات از این نمونه های سه بعدی تهیه شده استفاده کنید.

میکروفون کنفرانس

SM55

میکروفون ایرانی صدرا مدل SM50

میکروفون کنفرانس

SM50

مانیتور کنفرانس

MC322

دوربین کنفرانس

SC42

بررسی سالن کنفرانس مجازی

سالن کنفرانس مجازی

در نمونه سالن کنفرانس مجازی قرار داده شده در زیر شما می توانید بازدید واقعی از سالن کنفرانس و جلسات داشته باشید همچنین می توانید آشنایی با نحوه چینش صندلی ها و قرار گیری تجهیزات کنفرانس را داشته باشید. نمونه قرار داده شده در زیر نمونه ای مرسوم از سالن های کنفرانس است که در بیشتر محیط طراحی و اجرا می شود. نحوه طراحی و اجرای سالن جلسات با توجه به محیط های گوناگون متفاوت است و این نحوه چینش ممکن است با توجه به اندازه محیط شما متفاوت باشد. جهت آشنایی با سالن های اجرا شده می توانید از آخرین پروژه های اجرایی بازدید به عمل آورید.

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.