هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر ایران دیجیتال عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

چشم انداز

با روند رشد کسب و کارهای و افزایش تقاضا نسبت به برگزاری جلسات مفید و منظم شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان تلاش نموده با برنامه ای منسجم این نیاز مشتریان را به خوبی رفع نمایید. با توجه به آنکه هر روزه فناوری های جدیدتری روانه بازار می شود، ما بر آنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر کالا ها و خدمات، در شمار معتبر ترین تولیدکنندگان تجهیزات کنفرانس در آییم.

صدا و تصویر بی حد و مرز

صدا و تصویر، دو واژه حیاتی هستند که در کار ما انتهایی ندارند و همیشه در حال توسعه و بهبود هستند. از آنجایی که فعالیت اصلی شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان به این دو مورد وابسته است، همیشه لازم است جهت حفظ جایگاه خود در بازار توجه ويژه ای به این واژه اثربخش داشته باشیم. بر همین اساس لازم است تا محصولات تولید شده از جدیدترین فناوری و تکنولوژی های صدا و تصویر برخوردار باشند تا بتوانند نیازهای گسترده ای را رفع نمایند. بنابراین مهندسین شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان همواره در تلاش هستند تا جدیدترین قابلیت های ممکنه را به ارتباطات شما عزیزان افزوده نمایند.

تولید سیستم های یکپارچه

تماس های تصویری یا ویدئو کنفرانس نیازمند تجهیزاتی اعم از دوربین، اسپیکرفون، میکروفون و دیگر تجهیزات وابسته هستند. از آنجا که تهیه هریک از این تجهیزات به تنهایی امری بسیاری پیچیده و زمان بر است و امکان ناهماهنگ بودن آنها با یکدیگر هم وجود دارد در همین خصوص صدرا ایرانیان جهت رضایت مشتریان اقدام به تولید سیستم های یکپارچه کرده است. از آنجا که هنوز برخی از تجهیزات جانبی به صورت جداگانه به سیستم های تماس تصویری افزوده می شوند ما در صدرا ایرانیان در تلاش می باشیم تا سیستم های یکدست تر و یکپارچه تری تولید نماییم.

بهبود ارتباطات جمعی

برگزاری جلسات در شرکت ها و سازمان ها بسیار مهم هستند زیرا هدف از برگزاری این جلسات تصمیم گیری در مورد موضوعات خاص و اساسی می باشد. از این رو با کیفیت بودن این جلسات می تواند تاثیری بسیاری در تصمیم گیری های نهایی در جلسات داشته باشد. از آنجا که سالن های کنفرانس فضاهایی برای برگزاری جلسات هستند باید از تجهیزات کنفرانسی باکیفیتی در آن استفاده شود تا بهترین نتیجه را حاصل آورند. در همین خصوص تجهیزات سالن های کنفرانس اهمیت بالایی دارند و بهبود این تجهیزات می تواند، موجب بهبود ارتباطات جمعی شود. بنابراین صدرا ایرانیان در تلاش است  تا با شناسایی نیاز های مختلف در جلسات، محصولاتی مناسب با نیاز مشتریان تولید نماید.

ادامه مسیر ...

داشتن محصولات بروز امری اساسی برای ادامه مسیر است. شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان پیوسته و به طور مداوم در حال رقابت با شرکت های فعال در حوزه تجهیزات سالن کنفرانس و سیستم های صوت و تصویر می باشد. تولید محصولات بروز و جدید نیازمند فعالیت منسجم گروه های مختلف است تا تولید این محصولات با کیفیت انجام گیرد. بدین جهت به همراهان و مشتریان عزیز شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان این نوید را می دهیم تا علاوه بر بهبود محصولات فعلی و افزودن قابلیت های جدید به محصولات حال حاضر، تولید کالاهای بروز و جدیدتر را در دستور کار خود داشته باشیم.

کیفیت محصولات
طراحی محصولات
فناوری محصولات
پشتیبانی محصولات
کیفیت محصولات
طراحی محصولات
فناوری محصولات
پشتیبانی محصولات
کیفیت محصولات
طراحی محصولات
فناوری محصولات
پشتیبانی محصولات

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.