میکروفون کنفرانس

میکروفون کنفرانس جهت ایجاد سهولت سخنرانی و بالا بردن اثر گذاری و کیفیت صدای سخنران  در سالن کنفرانس ،جلسات، سمینارها استفاده می شود. برای خرید میکروفون کنفرانس با کیفیت بایستی به تمامی اجزای تشکیل دهنده ی آن مانند بدنه ی استاندارد و مقاوم، دکمه های یونیت، خروجی هدفون و بلندگوهای تعبیه شده بر روی یونیت نهایت دقت را داشت. نویز و صدای بلندگو از دیگر مواردی است که باید در زمان خرید میکروفون به آن دقت کرد. 

معرفی میکروفون سالن کنفرانس

میکروفون کنفرانس دستگاهی می باشد که از آن برای رساتر شدن صدای شرکت کننده ها در جلسه استفاده می شود. این میکروفون هم مانند سایر میکروفون ها وظیفه ی تبدیل صدا را به جریان الکتریکی بر عهده دارد. یک میکروفون سالن کنفرانسی با کیفیت و مرغوب میکروفونی است که این تبدیل را بتواند با بالاترین کیفیت انجام دهد. به این صورت که صدای فرد را بدون تغییر ماهیت و به صورت استاندارد به یک سیستم صوتی منتقل نماید. میکروفن کنفرانس صدرا  دارای مشخصات متعددی همچون قابلیت اتوترکینگ ، قابلیت ضد نویز ، داشتن بلندگو داخلی ، کلید رعایت حق تقدم و قابلیت رای گیری می باشند.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

تفاوت میکروفون کنفرانسی با دیگر میکروفون ها

مهم ترین ویژگی که میکروفون های کنفرانسی نسبت به دیگر میکروفون ها دارند، داشتن صدا رسا و باکیفیت است و همچنین قابلیت ضدنویز این میکروفون های رومیزی موجب میشود تا صدای محیط و نویز هایی که ممکن است از طریق گوشی همراه و یا دیگر دستگاه به وجود بیاید حذف شود و صدای سخنران را به صورت شفاف و واضح منتقل کند. از دیگر ویژگی مهم میکروفون کنفرانسی می توان به قابلیت اتوترکینگ و رعایت حق تقدم سخنرانان اشاره کرد.

میکروفون های کنفرانس صدرا

شرکت صدرا ایرانیان با استفاده از دانش بومی و تکنولوژی ها بروز  اقدام به تولید سیستم کنفرانس و میکروفون رومیزی کنفرانس با کیفیت بسیار بالا کرده است. تمامی این تجهیزات از نظر کیفیت قابلیت رقابت با کالا های خارجی را دارد. محصولات صدرا علاوه بر تفاوت قیمت قابل توجهی که با کالا های خارجی، از نظر گارانتی و پشتیبانی بسیار قوی تر نیز است. بطور کلی انتخاب میکروفون اتاق کنفرانس از جمله چالش های بسیار مهمی است که برگزار کننده های جلسه و یا صاحبان شرکت درگیر این موضوع هستند.  در انتها میکروفون کنفرانس  صدرا به معرفی می رسند.

میکروفون کنفرانس صدرا
 میکروفون SM45 دارای قابلیت اتوترکینگ، رعایت حق تقدم، ضد نویز است این میکروفون کنفرانسی به گونه ای طراحی شده که بدنه آن در داخل میز است و فقط دکمه و گردنی میکروفن آن قابل مشاهده است. همچنین گردنی این میکروفون در 3 سایز 20 ، 40 ، 60 به صورت انتخابی موجود است.
میکروفون کنفرانس صدرا

میکروفون رومیزی SM50 ، دارای قابلیت اتوترکینگ و پشتیبانی از دوربین های کنفرانس است. از دیگر ویژگی های آن کلید حق تقدم میکروفون ریاست نسبت به شرکت کنندگان است. همچنین این میکروفون دارای گردنی 20 ، 40 و 60 سانتی متری Line Array است به صورت انتخابی را دارا است.

میکروفون کنفرانس صدرا
میکروفون کنفرانسی صدرا SM55  علاوه بر قابلیت های میکروفون SM50 از قبیل  اتوترکینگ ، LINE ARRAY (در سایز 20، 40 و 60 سانتی متر )، کلید حق تقدم  و… دارای بلندگو داخلی نیز است با استفاده از میکروفون دیگر نیازی به خرید بلندگو سالنی یا سقفی برای سالن یا اتاق جلسات خود ندارید.
میکروفون کنفرانس صدرا

میکروفون کنفرانسی SM65 دارای صفحه دیجیتال است که ظاهری بسیار زیبای نسبت به دیگر میکروفون های صدرا دارد، این میکروفون رومیزی علاوه بر قابلیت های معمول از قبیل اتوترکینگ و حق تقدم، دارای قابلیت رای گیری نیز می باشد. که می توان رای گیری را در جلسات به آسانی برگزار کرد.

بیش از ۱۰۰۰ محصول فعال در کشور

ویژگی های میکروفون های کنفرانس صدرا

کلید حق تقدم

برروی کنسول میکروفون رئیس دکمه تحت عنوان دکمه حق تقدم وجود دارد. به وسیله این کلید تمام میکروفون های حاضر در جلسه غیر فعال و تنها کنسول رئیس قابلیت پخش صدا را دارد. این ویژگی در تمامی میکروفون های صدرا تعبیه شده است.

اتوترکینگ

در سالن هایی که  از دوربین های ویدئو کنفرانس استفاده شده باشد می توان میکرفون های موجود در سالن را با دوربین های نصب شد جهت تصویر برداری اتوماتیک هماهنگ کرد. این ویژگی در تمامی میکروفون های صدرا تعبیه شده.

فیلتر صدا

میکروفون های کنفرانس به گونه ای ساخته شده اند که بتوانند نویز های موجود در صدا یا اکو محیط را در هنگام انتقال صوت بگیرد. به این ترتیب صدا کاملا صاف و شفاف می باشد. این ویژگی در تمامی میکروفون های صدرا تعبیه شده.

تنظیم صدا

از دیگر قابلیت ها و امکاناتی که در میکروفون های کنفرانس اسپیکردار تعبیه شده است، دکمه ی تنظیم صدا می باشد. این ویژگی به حاضرین در جلسه این امکان را می دهد تا بتوانند صدای خروجی هر کنسول کنفرانس رومیزی را کم و یا زیاد کنند.

گارانتی میکروفون کنفرنسی صدرا
گارانتی

تمامی کالا ها دارای یک سال گارانتی شرکتی معتبر صدرا است و در صورت بروز مشکل تمامی قطعات میکروفون ها موجود است و با قطعه جدید جایگزین می شود، و در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال می گردد.

رای گیری

از امکانات میکروفون های کنفرانس، سیستم رای گیری می باشد. به این صورت که حاضرین در جلسه از طریق کنسولی که در جلوی خود دارند، می توانند رای خود را ثبت کنند.که می توانند از بین سه گزینه ی موافق، مخالف و ممتنع یکی را انتخاب کنند.

گردن غازی

گردن غازی اصطلاحی است که برای  گردنی میکروفون های کنفرانس استفاده می شود. علت این نام گذاری به دلیل شباهت گردن میکروفون های کنفرانس به غاز است که می تواند به راحتی و با انعطافی بسیار بالایی میکروفون در زوایای مختلفی تنظیم شود.

گستردگی انتخاب با میکروفون های صدرا

همانطور که در قبل عنوان شده صدرا ایرانیان طیف گسترده ای از میکروفون های کنفرانس را برای انواع سالن های کنفرانس تهیه و تولید می نمایید. در حال حاضر میکروفون صدرا در چهار مدل مختلف با قابلیت های گوناگون تولید می شوند. از آنجا که تجهیز نمودن سالن کنفرانس امری بسیار پیچیده است ملزومات خاصی را می خواهد که باید حتما در بین این ملزومات و تجهیزات هماهنگی خاصی وجود داشته باشد تا برگزاری جلسات به بهترین نحوه صورت گیرد. شرکت صدرا ایرانیان در جهت رفع این موضوع با تولید دیگر کالاهای کنفرانسی نظیر دوربین، نگرانی نسبت به این موضوع راهم به آسانی برطرف کرده است.

میکروفون کنفرانس را از صدرا ایرانیان بخواهید

شرکت صدرا ایرانیان با بهره گیری از منابع ، دانش و فناوری های کارآمد و خدمات نوآورانه  اقدام به تولید میکروفون های رومیزی کنفرانسی با برند ایرانی صدرا کرده است.  تمامی میکروفون های این شرکت با کیفیت بسیار بالا و با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز دنیا در حال رقابت با کالاهای خارجی هستند. میکروفن های تولید شرکت صدرا ایرانیان با در نظر گرفتن نیاز مشتری و امکانات لازم برای سالن های کنفرانس طراحی و تولید شده اند تا تمامی نیاز های شما را جهت برگزاری جلسات کنفرانسی رفع نمایند. در ادامه به معرفی میکروفون های کنفرانسی ایرانی شرکت صدرا می پردازیم.

انواع میکروفون های کنفرانس

میکروفون کنفرانس با سیم

سیستم ارتباطی در این نوع از میکروفون ها همان گونه که از نام آن مشخص است به وسیله ی کابل و سیم انجام می شود. این میکروفون ها دارای مزیت های زیادی هستند. از جمله مزایای این میکروفون ها می توان به پایین بودن قیمت میکروفون کنفرانس با سیم نسبت به سایر مدل های میکروفون کنفرانس اشاره کرد. از دیگر مزایای این میکروفون ها در قابل اعتماد تر بودن آن می باشد. چون با استفاده از این نوع میکروفون، کاربر دیگر نگران اتمام باطری میکروفون نخواهد بود. 

میکروفون کنفرانس با سیم

این میکروفون ها همان گونه که از نام آن ها مشخص است، برای ایجاد ارتباط از کابل به عنوان منبع تغذیه استفاده نمی کنند. ارتباط این نوع از میکروفون ها به وسیله ی سیستم وایرلس می باشد. به این صورت که از باندهای 2.4 , 5.8  مگاهرتزی برای استفاده در این میکروفون ها استفاده می شود. استفاده از این باندها میزان تداخل و نویز بسیار کمتری از سیستم های ارتباطی قبلی دارند.  میکروفون کنفرانس بی سیم به وسیله ی باتری تغذیه می شود و در زمان استفاده بایستی این باتری ها دارای شارژ باشد.

میکروفون رومیزی جلسات:

تعبیه ی میکروفون رومیزی جلسات در کنسول کنفرانس موجب ایجاد برقراری هر چه بهتر ارتباط در طول جلسه می شود. کنسول کنفرانس دارای امکانات زیادی همچون دکمه ها، اسپیکرها، نمایشگرها و … می باشد. برخی از مدل های میکروفون رومیزی جلسه ها دارای اسپیکر هستند و در مدل های دیگر این میکروفون ها نمایشگرهایی تعبیه شده است. این نمایشگرها امکان نمایش اطلاعاتی همچون تاریخ روز، ساعت لحظه ای و مدت زمانی که از جلسه گذشته است را به همراه مقدار زمان باقی مانده از جلسه، رای گیری های انجام شده و ترجمه همزمان را برای حاضرین در جلسه مهیا می کند.میکروفون رومیزی جلسات در انواع مدل ها و طرح های گوناگونی طراحی و تولید شده است.