هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

میکروفون کنفرانس

میکروفون کنفرانس جهت ایجاد سهولت سخنرانی و بالا بردن اثر گذاری و کیفیت صدای سخنران  در سالن کنفرانس ،جلسات، سمینارها استفاده می شود. برای خرید میکروفون کنفرانسی با کیفیت بایستی به تمامی اجزای تشکیل دهنده ی آن مانند بدنه ی استاندارد و مقاوم، دکمه های یونیت، خروجی هدفون و بلندگوهای تعبیه شده بر روی یونیت نهایت دقت را داشت. نویز و صدای بلندگو از دیگر مواردی است که باید در زمان خرید میکروفون رومیزی کنفرانس به آن دقت کرد. 

معرفی میکروفون سالن کنفرانس

میکروفون کنفرانس دستگاهی می باشد که از آن برای رساتر شدن صدای شرکت کنندگان در جلسات استفاده می شود. این میکروفون هم مانند سایر میکروفون ها وظیفه ی تبدیل صدا را به جریان الکتریکی بر عهده دارد. یک میکروفون سالن کنفرانسی با کیفیت و مرغوب میکروفونی است که این تبدیل را بتواند با بالاترین کیفیت انجام دهد. به این صورت که صدای فرد را بدون تغییر ماهیت و به صورت استاندارد به یک سیستم صوتی منتقل نماید. که میکروفن کنفرانسی صدرا  دارای مشخصات متعددی همچون قابلیت اتوترکینگ ، قابلیت ضد نویز، داشتن بلندگو داخلی، کلید رعایت حق تقدم و قابلیت رای گیری می باشند.

میکروفون های اتاق کنفرانس صدرا

میکروفون های اتاق کنفرانس صدرا با کیفیت صدای بی نظیر و طراحی ارگونومیک، تجربه ای حرفه ای و بدون نقص را برای جلسات شما فراهم می کنند. شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان با استفاده از دانش بومی و تکنولوژی ها بروز  اقدام به تولید سیستم کنفرانس و میکروفون رومیزی کنفرانس با کیفیت بسیار بالا کرده است. تمامی این تجهیزات از نظر کیفیت قابلیت، رقابت با کالا های خارجی را دارند. محصولات صدرا علاوه بر تفاوت قیمت قابل توجه نسبت به کالا های خارجی، از گارانتی و پشتیبانی قوی تر نیز برخوردار هستند. بطور کلی انتخاب میکروفون اتاق کنفرانس از جمله چالش های بسیار مهم است که برگزار کنندگان جلسات و یا صاحبان شرکت درگیر آن هستند.  در انتها میکروفون کنفرانس  صدرا به معرف می رسند. همچنین جهت اطلاع از قیمت میکروفون کنفرانس  صدرا و دریافت مشاوره قبل از خرید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

میکروفون کنفرانس صدرا

میکروفون SM45 دارای قابلیت اتوترکینگ، رعایت حق تقدم و ضد نویز است. این میکروفون کنفرانسی به گونه ای طراحی شده تا بدنه آن در داخل میز قرار بگیرد و تنها دکمه و گردنی میکروفن قابل مشاهده باشد. همچنین گردنی این میکروفون در ۳ سایز ۲۰، ۴۰ و ۶۰ به صورت انتخابی موجود است.

میکروفون کنفرانس صدرا

میکروفون رومیزی SM50، دارای قابلیت اتوترکینگ و پشتیبانی از دوربین های کنفرانس و ضد نویز است. از دیگر ویژگی های آن کلید حق تقدم میکروفون ریاست نسبت به شرکت کنندگان است. همچنین این میکروفون دارای گردنی ۲۰، ۴۰ و ۶۰ سانتی متری Line Array به صورت انتخابی است.

میکروفون کنفرانس صدرا

میکروفون رومیزی کنفرانس صدرا SM55  علاوه بر قابلیت های میکروفون SM50 از قبیل  اتوترکینگ، LINE ARRAY (در سایز ۲۰، ۴۰ و ۶۰ سانتی متر) و کلید حق تقدم  دارای بلندگو داخلی نیز می باشد. با استفاده از این میکروفون دیگر نیازی به خرید بلندگو سالنی یا سقفی برای سالن یا اتاق جلسات خود نخواهید داشت.

میکروفون کنفرانس صدرا

میکروفون کنفرانسی SM65 دارای صفحه نمایش دیجیتال است که ظاهری بسیار زیبا نسبت به دیگر میکروفون های صدرا دارد. این میکروفون رومیزی علاوه بر قابلیت های معمول از قبیل اتوترکینگ و حق تقدم، دارای قابلیت رای گیری نیز می باشد. که می توان فرآیند رای گیری را در جلسات به آسانی برگزار کرد.

قیمت میکروفون کنفرانس صدرا

قیمت میکروفون کنفرانس بسته به مدل و ویژگی‌های هر دستگاه متفاوت است. میکروفون‌های کنفرانس صدرا به دلیل کیفیت بالا و قابلیت‌های پیشرفته، انتخابی مناسب برای انواع جلسات و کنفرانس‌ها هستند. ویژگی‌های مهمی که میکروفون‌های کنفرانس صدرا را متمایز می‌کند شامل کاهش نویز، وضوح صدای بالا و پوشش گسترده محیط می‌باشد. شرکت صدرا با ارائه‌ محصولات متنوع به نیازهای مختلف کاربران پاسخ می‌دهد و کیفیت و کارایی بالایی را تضمین می‌کند. 

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت میکروفن کنفرانس صدرا و انتخاب مناسب‌ترین مدل، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. داشتن اطلاعات کافی درباره برندها و قیمت‌های مختلف می‌تواند به شما در انتخاب بهترین سیستم کنفرانسی کمک کند. 

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

نمونه پروژه های اجرا شده میکروفون کنفرانسی صدرا

تفاوت میکروفن کنفرانسی با دیگر میکروفون ها

مهم ترین ویژگی که میکروفن کنفرانسی صدرا نسبت به دیگر میکروفون ها، داشتن صدا رسا و باکیفیت است. همچنین قابلیت ضدنویز میکروفون های رومیزی صدرا موجب میشود تا صدای محیط و نویز هایی که ممکن است از طریق تلفن همراه و یا دیگر دستگاه به وجود آید حذف شود تا صدای سخنران را به صورت شفاف و کاملا واضح منتقل شود. از دیگر ویژگی مهم میکروفون کنفرانسی صدرا می توان به قابلیت اتوترکینگ و رعایت حق تقدم سخنرانان اشاره کرد. در ادامه به معرفی مدل های میکروفون صدرا می پردازیم.

۱۰۰۰

محصول فعال در کشور

کلید حق تقدم

برروی میکروفون رئیس دکمه تحت عنوان حق تقدم وجود دارد. به وسیله این کلید تمام میکروفون های حاضر در جلسه غیر فعال و تنها کنسول رئیس قابلیت پخش صدا را دارد. این ویژگی در تمامی میکروفون های صدرا تعبیه شده.

اتوترکینگ

در سالن هایی که  از دوربین های ویدئو کنفرانس استفاده شده باشد می توان میکرفون های موجود در سالن را با دوربین های نصب شد جهت تصویر برداری اتوماتیک هماهنگ کرد. این ویژگی در تمامی میکروفون های صدرا تعبیه شده.

فیلتر صدا

میکروفن کنفرانس به گونه ای ساخته می شود تا بتوانند نویز های موجود در صدا یا اکو محیط را در هنگام انتقال صوت بگیرد. به این ترتیب صوت کاملا صاف و شفاف می باشد. این ویژگی در تمامی میکروفون های صدرا تعبیه شده.

تنظیم صدا

از دیگر قابلیت ها و امکاناتی که در میکروفون های کنفرانس بلندگودار تعبیه شده است، دکمه ی تنظیم صدا می باشد. این ویژگی به حاضرین در جلسه این امکان را می دهد تا بتوانند صدای خروجی هر کنسول کنفرانس رومیزی را کم و یا زیاد کنند.

رای گیری

از امکانات میکروفون های کنفرانس، سیستم رای گیری می باشد. به این صورت که حاضرین در جلسه از طریق کنسولی که در جلوی خود دارند، می توانند رای خود را ثبت کنند.که می توانند از بین سه گزینه ی موافق، مخالف و ممتنع یکی را انتخاب کنند.

گردن غازی

گردن غازی اصطلاحی است که برای  گردنی میکروفون های کنفرانس استفاده می شود. علت این نام گذاری به دلیل شباهت گردن میکروفون های کنفرانس به غاز است که می تواند به راحتی و با انعطافی بسیار بالایی در زوایای مختلفی تنظیم شود.

ویژگی های میکروفون های کنفرانس صدرا

گستردگی انتخاب با
میکروفون های صدرا

صدرا ایرانیان طیف گسترده ای از میکروفون های کنفرانس را برای انواع سالن های کنفرانس تهیه و تولید می نمایید. در حال حاضر میکروفن کنفرانس صدرا در چهار مدل مختلف با قابلیت های گوناگون تولید می شوند. از آنجا که تجهیز نمودن سالن کنفرانس امری بسیار پیچیده است ملزومات خاصی را می خواهد که باید حتما در بین این ملزومات و تجهیزات هماهنگی خاصی وجود داشته باشد تا برگزاری جلسات به بهترین نحوه صورت گیرد. شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان در جهت رفع این موضوع با تولید دیگر کالاهای کنفرانسی نظیر دوربین، نگرانی نسبت به این موضوع راهم به آسانی برطرف کرده است.

خرید میکروفون کنفرانسی

خرید میکروفون کنفرانسی صدرا گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که به دنبال کیفیت صدای عالی در جلسات و ارائه‌ها هستند. این میکروفون با طراحی زیبا و کارآمد، امکان دریافت صدای شفاف و واضح از هر فاصله‌ای را فراهم می‌کند. قابلیت جهت‌گیری صدا، حذف نویز پس‌زمینه و پخش صدای همه‌جانبه از ویژگی‌های برجسته این محصول به شمار می‌روند.

راه‌اندازی و استفاده از این محصول بسیار ساده است و می‌تواند سرمایه‌گذاری ارزشمندی برای هر سازمان یا شرکتی باشد که به دنبال ارتقای کیفیت ارتباطات صوتی خود است. برای خرید انواع میکروفون های کنفرانسی با کارشناسان ما در صدرا ایرانیان تماس بگیرید.

گستردگی انتخاب با
میکروفون های صدرا

صدرا ایرانیان طیف گسترده ای از میکروفون های کنفرانس را برای انواع سالن های کنفرانس تهیه و تولید می نمایید. در حال حاضر میکروفن کنفرانس صدرا در چهار مدل مختلف با قابلیت های گوناگون تولید می شوند. از آنجا که تجهیز نمودن سالن کنفرانس امری بسیار پیچیده است ملزومات خاصی را می خواهد که باید حتما در بین این ملزومات و تجهیزات هماهنگی خاصی وجود داشته باشد تا برگزاری جلسات به بهترین نحوه صورت گیرد. شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان در جهت رفع این موضوع با تولید دیگر کالاهای کنفرانسی نظیر دوربین، نگرانی نسبت به این موضوع راهم به آسانی برطرف کرده است.

میکروفون کنفرانس را از صدرا ایرانیان بخواهید

شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان با بهره گیری از منابع ، دانش و فناوری های کارآمد و خدمات نوآورانه  اقدام به تولید میکروفون رومیزی کنفرانسی با برند ایرانی صدرا کرده است.  تمامی میکروفون های این شرکت با کیفیت بسیار بالا و با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز دنیا در حال رقابت با کالاهای خارجی هستند. میکروفن های تولید شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان با در نظر گرفتن نیاز مشتری و امکانات لازم برای سالن های کنفرانس طراحی و تولید شده اند تا تمامی نیاز های شما را جهت برگزاری جلسات کنفرانسی رفع نمایند.  جهت اطلاع از قیمت میکروفون کنفرانس و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس  حاصل کنید.

سوالات متداول

ضد نویز بودن ،‌صحت عملکرد کنسول کنفرانسی ، مسئله فید بک ،‌قابلیت و امکانات میکروفون کنفرانس ،‌کیفیت ساخت ، طراحی و شکل ظاهری ‌کیفیت صدا و تعداد شرکت کنندگان

بله میکروفون های کنفرانس صدرا قابلیت اتصال به هر دوربینی که دارای پروتکل RS485 را دارد .

جهت  خرید ابتدا کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی می کنند. در صورت نیاز بازدید نیز به صورت رایگان انجام می شود،‌ سپس طرح سه بعدی و پیش فاکتور برای شما ارسال می کنند. پس از تایید نهایی پروژه شما در کمتر از 20 روز اجرا می شود. 

 تمامی محصولات تولیدی شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

انواع میکروفون های کنفرانس

میکروفون کنفرانس با سیم

سیستم ارتباطی در این نوع از میکروفون ها همان گونه که از نام آن مشخص است به وسیله ی کابل و سیم انجام می شود. این میکروفون ها دارای مزیت های زیادی هستند. از جمله مزایای این میکروفون ها می توان به پایین بودن قیمت میکروفون کنفرانس با سیم نسبت به سایر مدل های میکروفون کنفرانس اشاره کرد. از دیگر مزایای این میکروفون ها در قابل اعتماد تر بودن آن می باشد. چون با استفاده از این نوع میکروفون، کاربر دیگر نگران اتمام باطری میکروفون نخواهد بود. 

میکروفون کنفرانس با سیم

این میکروفون ها همان گونه که از نام آن ها مشخص است، برای ایجاد ارتباط از کابل به عنوان منبع تغذیه استفاده نمی کنند. ارتباط این نوع از میکروفون ها به وسیله ی سیستم وایرلس می باشد. به این صورت که از باندهای 2.4 , 5.8  مگاهرتزی برای استفاده در این میکروفون ها استفاده می شود. استفاده از این باندها میزان تداخل و نویز بسیار کمتری از سیستم های ارتباطی قبلی دارند.  میکروفون کنفرانس بی سیم به وسیله ی باتری تغذیه می شود و در زمان استفاده بایستی این باتری ها دارای شارژ باشد.

میکروفون رومیزی جلسات:

تعبیه ی میکروفون رومیزی جلسات در کنسول کنفرانس موجب ایجاد برقراری هر چه بهتر ارتباط در طول جلسه می شود. کنسول کنفرانس دارای امکانات زیادی همچون دکمه ها، اسپیکرها، نمایشگرها و … می باشد. برخی از مدل های میکروفون رومیزی جلسه ها دارای اسپیکر هستند و در مدل های دیگر این میکروفون ها نمایشگرهایی تعبیه شده است. این نمایشگرها امکان نمایش اطلاعاتی همچون تاریخ روز، ساعت لحظه ای و مدت زمانی که از جلسه گذشته است را به همراه مقدار زمان باقی مانده از جلسه، رای گیری های انجام شده و ترجمه همزمان را برای حاضرین در جلسه مهیا می کند.میکروفون رومیزی جلسات در انواع مدل ها و طرح های گوناگونی طراحی و تولید شده است.

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.