هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

میکروفون کنفرانس SM65

SM65
بهره گیری از قابلیت اتوترکینک
دارای کلید حق تقدم
قابلیت حذف نویز و اکو
قابلیت رای گیری
دارای فیلتر نرم کنندگی صدا
دارای گردنه های متفاوت
بهره گیری از قابلیت اتوترکینک
دارای کلید حق تقدم
قابلیت حذف نویز و اکو
قابلیت رای گیری
دارای فیلتر نرم کنندگی صدا
دارای گردنه های متفاوت

میکروفون کنفرانس SM65

SM65

ویژگی های میکروفون کنفرانس صدرا SM65

میکروفون کنفرانس صدرا SM65 یکی از بهترین گزینه ها برای سالن های کنفرانس ‌است. این میکروفون قابلیت اتصال به سیستم اتوترک (فیلم برداری اتوماتیک) را دارد و در دوحالت مدیریت جلسه و شرکت کننده طراحی شده است. در حالت مدیریت جلسه ، تغییر حالت تمام میکروفون‌ها از حالت گوینده به حالت شنونده فراهم شده است؛ به این معنا که در لحظه‌ای که مدیر جلسه تصمیم به توقف گفتگو بگیرد تمام میکروفون‌ها خاموش و بلندگو‌ها روشن می‌گردند و همچنین از دیگر قابلیت های این میکروفون کنفرانس می توان به قابلیت رای گیری و صفحه نمایش دیجیتالی اشاره نمود.

سیستم اتوترکینگ و حذف نویز

با استفاده از قابلیت اتصال به سیستم اتوترکینگ این محصول می توان، بدون نیاز به اپراتور و به وسیله دوربین کنفرانس نصب شده در سالن، تصویر شـخص گوینده ای که میکروفون خود را روشن می کند، به صورت اتوماتیک دریافت کرد. همچنین از  دیگر ویژگی‌های این میکروفون‌ کنفرانسی قابلیت حذف نویز‌ است. معمولا در جلسات کاری همهمه‌ هایی در اتاق جلسات به وجود می آید،  که این همهمه‌ ها باعث اختلال در روند جلسات می‌شود، اما این مسئله به کمک قابلیت حذف نویز SM65 در هنگام سخنرانی گوینده حل شده.

مدیریت در جلسات و گردن غازی

میکروفون Sm65 در دو نوع ریاست جلسه و شرکت کننده ساخته شده است. تفاوت مدل ریاست جلسه نسبت به مدل شرکت کننده داشتن برخی ویژگی‌ها به جهت کنترل جلسه می‌باشد. بر روی میکروفون ریاست جلسه کلیدی اختصاصی تعبیه شده است تا برگزار کننده بتواند بواسطه آن تمام میکروفن‌های شرکت کننده را از حالت گوینده به حالت شنونده تبدیل کند. اصطلاحا بـه این فرآیند حق تقدم رئیس گفته می شود. میکرفون صدرا SM65 دارای یک پایه قابل تنظیم ( گردن غازی ) می باشد که اجازه می دهد شخص گوینده در هر حالتی که باشد بتواند به راحتی از آن استفاده نماید.

قابلیت رای گیری در جلسات

میکروفون کنفرانس SM65 با داشتن صفحه نمایش دیجیتال، قابلیت رای گیری را در جلسات فراهم می کند. برروی کنسول این میکروفون ۴ کلید جهت رای گیری تعبیه گردیده است که کاربران می توانند به سه صورت موافق، مخالف و ممتنع آرای خود را اعلام کنند. کلید چهارم قرار گرفته در این کنسول جهت ورود به سیستم رای گیری می باشد تا افرادی که قصد شرکت در رای گیری را دارند از مابقی شرکت کنندگان متمایز شوند. همچنین صفحه نمایش دیجیتال SM65 این امکان را فراهم می کند تا نتیجه آرا برای ریاست جلسه نمایش داده شود.

قابلیت رای گیری در جلسات

میکروفون کنفرانس صدرا SM65 با داشتن صفحه نمایش دیجیتال، قابلیت رای گیری را در جلسات فراهم می کند. برروی کنسول این میکروفون ۴ کلید جهت رای گیری تعبیه گردیده است که کاربران می توانند به سه صورت موافق، مخالف و ممتنع آرای خود را اعلام کنند. کلید چهارم قرار گرفته در این کنسول جهت ورود به سیستم رای گیری می باشد تا افرادی که قصد شرکت در رای گیری را دارند از مابقی شرکت کنندگان متمایز شوند. همچنین صفحه نمایش دیجیتال SM65 این امکان را فراهم می کند تا نتیجه آرا برای ریاست جلسه نمایش داده شود.

پشتیبانی و خدمات پس ازفروش

با پیشرفت تکنولوژی و تولید سیستم های کنفرانس مختلف و تخصصی بودن این تجهیزات، وجود یک مرکز تخصصی، حرفه ای و راهنما در این زمینه همیشه دغدغه افراد بوده است. صدرا ایرانیان  به عنوان تولید کننده و معتبرترین شرکت در زمینه فروش، تجهیز و راه اندازی سالن های کنفرانس و ویدئو کنفرانس با داشتن پرسنل مجرب، متخصص و با تجربه، آماده ی ارائه تمام این خدمات به همراه مشاوره به مشتریان گرامی می باشد. برای خرید تجهیزات سالن کنفرانس می توانید با کارشناسان ما در صدرا  با شماره ۳۷۰۲۴-۰۵۱ تماس حاصل کنید.

مشخصات فنی میکروفون صدرا مدل SM65

Sadra Conference Microphone

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.