هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

گارانتی ایران دیجیتال

تمامی محصولات تولید شده در شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان دارای خدمات و گارانتی می باشند. گارانتی ارائه شده توسط این شرکت با نام ایران دیجیتال می باشد که بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در خدمات محصولات خاص آی تی در ایران داشته است.

 محصولات این شرکت در سه گروه دوربین ویدئو کنفرانس ، میکروفون کنفرانس و مانیتور تاشو کنفرانس دسته بندی می شوند که هر کدام از دسته های محصولات از ۱۲ تا ۲۴ شامل گارانتی می باشند. در صورتی که نیاز به ارائه خدمات دارید کافیست فرم زیر را تکمیل و ارسال  کنید و نیاز خود را مبنی بر خدمات گارانتی یا پشتیانی محصول یا دیگر موارد عنوان کنید.

پشتیبانی آنلاین

پاسخگویی ۲۴ ساعته

۶ نمایندگی فعال

تعویض کالا معیوب

رسیدگی سریع

موارد قابل رعایت گارانتی

فرم درخواست خدمات

support

همراه شما هستیم.

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.