هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

ویدئو کنفرانس

امروزه تنها روشی که برای برگزاری جلسات از راه دور وجود دارد، استفاده از ویدئو کنفرانس است. این روش موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود. پیشرفت فناوری و تکنولوژی ارتباطات، برگزاری ویدئو کنفرانس ها را بسیار آسان کرده است. از طرف دیگر، وب کم ها و دوربین های ویدئو کنفرانس به این ارتباطات رنگ بوی دیگری بخشیده اند.  سیستم  ویدئو کنفرانس شرکت صدرا ایرانیان با دارا بودن تمامی مشخصه های مورد نیاز جهت تماس های تصویری و  علاوه بر پشتیبانی از نرم افزار های خارجی از تمامی نرم افزار های ویدئو کنفرانس داخلی نیز پشتیبانی می کند که در ادامه به معرفی محصولات صدرا ایرانیان می پردازیم.

ویدئو کنفرانس چیست؟

به تماس های تصویری که افراد با یکدیگر برقرار می کنند، ویدئو کنفرانس گفته می شود. این ارتباط می تواند به صورت گروهی و زنده باشد. جهت برگزاری ویدئو کنفرانس تجهیزاتی مانند دوربین، میکروفن، بلندگو احتیاج است تا ارسال صدا و تصاویر به بهترین نحو ممکن فراهم شود. برگزاری ویدئو کنفرانس کاربردهای گوناگونی دارد. به این صورت که، امروزه در کل دنیا بیشتر کلاس ها، آموزش ها و جلسات به صورت مجازی و از راه دور برگزار می شود. این امر موجب می شود تا علاوه بر حفظ زمان، میزان هزینه های صرف شده برای برگزاری جلسات به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

تجهیزات ویدئو کنفرانس صدرا

برای برگزاری ارتباط از طریق ویدیو کنفرانس نیاز به خرید برخی از تجهیزات می باشد. این تجهیزات برای گروهی از افراد و کسب و کارهایی که به صورت جمعی تماس تصویری برقرار می کنند مناسب است. این تجهیزات به ترتیب اولویت شامل دوربین یا وبکم،‌ اسپیکرفون یا میکروفون و تجهیزات جانبی می شود. همانطور که در بالا ذکر شد داشتن دوربین و میکروفون برای تماس های تصویری بسیار مهم است. که در پایین تر به محصولات کنفرانس ایرانی صدرا اشاره می کنیم.

مانیتور کنفرانس صدرا

از مهم ترین ابزارهای مورد استفاده در اتاق جلسات، مانیتور کنفرانس است. نمایشگر به حاضرین در جلسه این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانند مطالب و اطلاعات را با کیفیت بسیار بالا به صورت بصری مشاهده نمایند.

دوربین کنفرانس صدرا

دوربین کنفرانس با قابلیت چرخش ۳۵۵ درجه و کیفیت FULL HD، فوکوس خودکار و بزرگنمایی تا ۲۰ برابر می تواند تمامی فضای اتاق کنفرانس را پوشش دهد. این دوربین ها با تمامی نرم افزارهای کنفرانس داخلی هماهنگ می باشند.

وبکم کنفرانس صدرا

وب کم کنفرانس با کیفیت تصویر FULL HD، فوکوس خودکار و بزرگنمایی ۵ برابر می توانند اتاق های کنفرانس تا ظرفیت ۷ نفر را پوشش دهد. وبکم های کنفرانس برای فضاها کوچک و تعداد افراد کم مناسب است.

اسپیکرفون صدرا

اسپیکرفون صوت را به صورت واضح منتقل می کند. این وسیله قابلیت اتصال از طریق بلوتوث را دارد. اسپیکرفون صداهای اضافی را از بین می برد و تجربه ی کنفرانس با کیفیت بالا را در مناطق پر سر و صدا فراهم می کند.

نحوه عملکرد ویدئو کنفرانس

سیستم ویدئو کنفرانس را می توان به دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم نمود. تصاویر کنفرانس ویدئویی به وسیله دوربین کنفرانس و صدای کاربران هم به وسیله میکروفون کنفرانسی انتقال داده می شود و برقراری ارتباط نیز توسط نرم افزار های ویدئو کنفرانس انجام می گیرد. هر چه کیفیت و تکنولوژی استفاده شده در  این تجهیزات بالاتر باشد کیفیت برگزاری جلسات به همان تناسب بهتر خواهد بود. تجهیزات ویدئو کنفرانس صدرا علاوه بر پشتیبانی از نرم افزار های داخلی از امکاناتی مانند نظیر اتوترکینگ، چرخش ۳۶۰ درجه دوربین، زاویه دید ۶۵ درجه، بزرگنمایی ۲۰ برابر و کیفیت تصویر FULL HD و غیره برخوردار هستند. که در ادامه به کاربردهای این تجهیزات می پردازیم.

کاربرد تجهیزات

ویدئو کنفرانس صدرا

سازمان ها

سازمان ها جلسات متعددی برگزار می کنند. به وسیله تجهیزات کنفرانس صدرا می توان بدون صرف زمان و هزینه زیاد، جلسات را به صورت غیر حضوری برگزار کرد.

پزشکی

ویدئو کنفرانس برای تیم پزشکی این امکان را فراهم میکند تا پزشکان بتوانند از تجربه های متخصصان که امکان حضور در مکان ها دور و مناطق محروم را ندارند استفاده کنند.

دانشگاه ها

دانشگاه ها می توانند با تجهیزات ویدئو کنفرانس صدرا کلاس ها را به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار کنند و روند برگزاری کلاس ها را بصورت مجازی به میزان زیادی بهبود دهند.

کارخانجات

کارخانه ها دارای چندین شعبه و دفتر در شهرهای مختلف هستند که باید به صورت هفتگی جلساتی با شعب خود در نقاط مختلف برگزار کنند. جهت سهولت این جلسات و ارتباطات آسان می توان از تجهیزات ویدئو کنفرانس صدرا استفاده نمود تا به صورت غیر حضوری جلسات با کیفیتی برگزار کرد.

ارتباط بین المللی

به وسیله تجهیزات ویدئو کنفرانس صدرا می توانید با دوستان و همکاران خود در سراسر جهان با کیفیت بالا ارتباط تصویری برقرار کنید و دیگری نیازی به صرف هزینه های سفر و جابجایی نخواهید بود. به وسیله تجهیزات ویديو کنفرانس فاصله شما با دوستانتان تنها یک کلیک خواهد بود.

برگزاری ویدئو کنفرانس و نحوه آن

ویدئو کنفرانس دارای مزیت ها بی شماری می باشد. از جمله ی مزیت های برگزاری ویدئو کنفرانس می توان به کاهش هزینه، سهولت در برگزاری جلسه، شرکت در جلسه های متعدد، پشتیبان گیری از اطلاعات، دسترسی راحت و … اشاره کرد. برای برگزاری ویدئو کنفرانس باید پیش نیازهایی رعایت شود تا برقراری ارتباط به بهترین شکل ممکن اتفاق بیافتد. از مهمترین این پیش نیازها می توان به موارد زیر   اشاره کرد.

۱
انتخاب فضا
در اولین گام بایستی بهترین مکان را برای برقراری تماس انتخاب نمایید. این مکان باید از محیط شلوغ و پرسرو صدا دور باشد.
۲
تهیه میکروفون
میکروفون های سیمی برای تماس های کنفرانسی گزینه مناسبی هستند، چون نیازی به شارژ و یا منبع تغذیه جداگانه ندارند.
۳
تجهیزات مناسب
در ویدئو کنفرانس ها برای حفظ کیفیت باید از تجهیزاتی مانند دوربین کنفرانس، وبکم کنفرانس یا اسپیکرفون استفاده کرد.
۴
زاویه مناسب
نور سفید و زاویه مناسبی را در نظر بگیرید، به این صورت که چهره شما به صورت واضح و شفاف نمایش داده شود.
۵
ثابت بودن
ویدئو از لحاظ کیفیت اینترنتی می تواند دچاری کندی هایی شود، اگر ثابت یک جا بمانید، تصویر وضوح بیشتری خواهد داشت.
۶
حفظ سکوت
در هنگام سکوت، حتما صدای میکروفون خود را قطع کنید. چون صداهای اضافی می تواند موجب ایجاد حواس پرتی در جلسه شود.

برگزاری ویدئو کنفرانس و نحوه آن

ویدئو کنفرانس دارای مزیت ها بی شماری می باشد. از جمله ی مزیت های برگزاری ویدئو کنفرانس می توان به کاهش هزینه، سهولت در برگزاری جلسه، شرکت در جلسه های متعدد، پشتیبان گیری از اطلاعات، دسترسی راحت و … اشاره کرد. برای برگزاری ویدئو کنفرانس باید پیش نیازهایی رعایت شود تا برقراری ارتباط به بهترین شکل ممکن اتفاق بیافتد. از مهمترین این پیش نیازها می توان به موارد زیر   اشاره کرد.
انتخاب فضا
در اولین گام بایستی بهترین مکان را برای برقراری تماس انتخاب نمایید. این مکان باید از محیط شلوغ و پرسرو صدا دور باشد.
۲
تهیه میکروفون
میکروفون های سیمی برای تماس های کنفرانسی گزینه ی مناسبی هستند، چون نیازی به شارژ و یا منبع تغذیه ی جداگانه ای ندارند.
۳
تجهیزات کنفرانس
در ویدئو کنفرانس ها برای حفظ کیفیت باید از تجهیزاتی مانند دوربین، وبکم، میکرفون یا اسپیکرفون استفاده کرد.
۴
زاویه مناسب
نور سفید و زاویه ی مناسبی را در نظر بگیرید، به این صورت که چهره شما به صورت واضح و شفاف نمایش داده بشود.
۵
ثابت بودن
ویدئو از لحاظ کیفیت اینترنتی می تواند دچاری کندی هایی شود، اگر ثابت یک جا بمانید، تصویر با وضوح بیشتری خواهید داشت.
۶
حفظ سکوت
در هنگام سکوت، حتما صدای میکروفون خود را قطع کنید. چون صداهای اضافی می تواند موجب ایجاد حواس پرتی در جلسه شود.

AVer EVC 150 Pro می تواند به عنوان یک دستگاه ویدئو کنفرانس تک نقطه ای و همچنین یک وب کم حرفه ای در یک ارتباط صوتی و تصویری مورد استفاده قرار گیرد. AVer EVC 150 Pro انعطاف پذیری فوق العاده ای در همسان شدن با کلیه شرایط نرم افزاری و سخت افزاری را داراست. قابلیت چند کاره بودن این دستگاه، آن را در زمره دستگاه های محبوب و پر تقاضای بازار از جانب مشتریان قرار داده است.

سیستم Polycom HDX6000 دستگاهی مقرون به صرفه برای کاربردهای ویدئوکنفرانس با کیفیت بالا (HD) است. این دستگاه یک خروجی، یک میکروفن، و یک دوربین HD را پشتیبانی میکند.

سیستم ویدئوکنفرانس Polycom HDX 7000 با یک طراحی ویژه است که بسیار سازگار و انعطاف پذیر بوده و قابلیت پشتیبانی از کیفیت (HD (720p تصویر را دارا می باشد.

این سیستم یک پایانه ویدئو کنفرانس حرفه ای برای سالن کنفرانس های بزرگ است. دارای اتصالات حرفه ای شامل تصویر BNC و صوت Phoenix می باشد. دارای مجموعه ای پیشرفته از API ها برای طرح های سفارشی سالن کنفرانس و برنامه های کاربردی. قابلیت اضافه کردن لوازم جانبی مانند DVD، VCR و دستگاه های ضبط، و حتی دوربین دوم را دارد. ام سی یو داخلی این دستگاه، امکان برقراری 6 تماس تصویری همزمان را فراهم می نماید.

دستگاه ویدئو کنفرانس HDX9000 با امکانات فراوان که قیمت علی رغم قیمت بالا همچنان یکی از مدل های محبوب سازمان های بزرگ جهانی است.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

مزایای خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس صدرا
بالا بردن کیفیت ارتباطات

با توجه به تحقیقات انجام شده، ارتباطات ویدئو کنفرانس به صورت قابل توجهی کیفیت جلسات و ارتباطات را بالا برده است و افرادی که در این ارتباطات شرکت می کنند، درک بهتری از موضوعات داخل یک جلسه پیدا می کنند.

افزایش بهره وری

سیستم ویدئو کنفرانس موجب آسان تر شدن ارسال فایل ها و تصاویر می شود. زیرا دیگر نیازی به ارسال زنجیره ای ایمیل ها و فایل ها نمی باشد. همین موضوع از سردرگمی های و تاخیر هنگام دریافت مطالب جلوگیری می کند.

توجیه اقتصادی

با خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس و استفاده از آنها برای برقراری ارتباطات تصویری موجب کاهش هزینه های سفر و جابجایی می شود. همین طور با خرید تجهیزات ویدئو کنفرانس می توان نیروهای دورکار خود را افزایش داده و در هزینه های دفتری هم صرفه جویی کرد.

صرفه جویی در زمان

تجهیزات ویدئو کنفرانس موجب می شود تا ساعت های زیادی که در هنگام جابجایی برای حضور در یک جلسه صرف می شود با یک ارتباط ویدئو کنفرانسی از بین برود. همچنین با تماس های تصویری زمانی بیهوده در جلسات وجود ندارد و تمام زمان صرف ارائه مطالب می شود.

دوربین کنفرانس صدرا
اسپیکرفون کنفرانس صدرا
پک کامل ویدیو کنفرانس صدرا

صدرا ایرانیان تولید کننده تجهیزات ویدئو کنفرانس

با افزایش استفاده تماس های تصویری یا ویدئو کنفرانس در میان مردم و کسب و کارها، شرکت دانش بنیان صدرا ایرانیان جهت بومی سازی این محصولات از سال ۱۳۹۶ اقدام به مهندسی معکوس، طراحی و تولید تجهیزات ویديو کنفرانس کرده است. سرانجام با تلاش مهندسین این شرکت از ۱۳۹۹ توانستیم اقدام به تولید جدیدترین تجهیزات ویدئو کنفرانس هماهنگ با برنامه های ایرانی و خارجی نماییم. همچنین با افزایش تقاضا در تلاش هستیم محصولاتی با فناوری بروز و جدیدتر را به شما عزیزان ارائه دهیم. در ادامه می توانید لیست محصولات ایرانی صدرا مرتبط با سیستم ویدیو کنفرانس را مشاهده کنید. همچنین جهت مشاوره و بازدید رایگان محل می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.