میکروفون کنفرانس صدرا مدل SM55

دارای بلندگوی داخلی

دارای خروجی هدفون

دارای قابلیت اتوترکینک

دارای کلید حق تقدم

قابلیت حذف نویز و اکو

دارای میکروفن Line Array در ۳سایز ۲۰، ۴۰ ،۶۰ سانتی متر

دارای گارانتی شرکتی معتبر به مدت یک سال

معرفی میکروفون SM55 تولید شرکت صدرا ایرانیان , امروزه تجهیز کردن سالن های کنفرانس و هوشمند سازی آن برای هر سازمان و ارگانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است . میکروفون های کنفرانسی صدرا  علاوه بر قابلیت اتوترکینگ،  رعایت حق تقدم ، قابلیت جذب صدا با کیفیت بالا که اکثر میکروفون های کنفرانسی باید داشته باشند بر اساس نیاز کاربران قابلیت های دیگری جهت بالابردن کیفت جلسه به آن اضافه شده است از قبیل قابلیت رای گیری ،  دارا بودن بلندگو ، قابلیت نصب به صورت توکار و…است . میکروفن کنفرانس صدرا مدل SM55 یک انتخاب خوب جهت برگزاری کنفرانس و ویدئو کنفرانس ­ها  است. به این منظور نیاز به تجهیزات کنفرانسی متناسب با مکان و افراد شرکت کننده در جلسه نیاز است. شرکت صدرا ایرانیان به  بیش از 22 سال سابقه در زمینه تجهیزات سالن کنفرانس اقدام به تولید میکروفون کنفرانس با قابلیت های متفاوتی کرده است در ادامه ما به معرفی میکروفون صدرا SM55 می پردازیم.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

قابلیت ­های میکروفون کنفرانس صدرا مدل SM55

این میکروفون قادر به جذب صدای باکیفیت و مطلوب با الگوی قطبی تک جهته  است. میکروفون­ هایی با این الگو مناسب برای سالن های کنفرانسی بزرگ  هستند. هر یک از میکروفون­ ها دارای خروجی برای اتصال هدفون دارند. میکروفون کنفرانس صدرا با دارا بودن یک بلندگوی داخلی با توان پخش صدای عالی و زاویه صدای باز این امکان را فراهم می­کند که افراد صدای سخنران و شرکت کنندگان را به خوبی بشنوند و نیازی به خرید بلندگو کنفرانس نباشد میکروفون کنفرانس صدرا مدل SM55 در دو نوع رئیس و شرکت کننده تولید شده است که قابلیت رعایت حق تقدم و قطع و وصل کردن صدا شرکت کنندگان را نیز دارا است  کنترل و سوئیچ کردن تصاویر در چندین دوربین را به طور مستقیم  دارا است. نصب و راه­ اندازی این میکروفون  بسیار ساده و راحت بوده و نیاز به افراد متخصص ندارد. با داشتن قابلیت نویز گیر صدایی با کیفیت و شفاف را منتشر میکند. این میکروفون از نوع کنداسور است با  حساسیت 43db و الگو قطبی تک جهته است.

انواع میکروفون­ کنفرانس

میکروفون های کنفرانس با توجه به ویژگی ها و کاربرد هایی که دارند به چند دسته تقسیم می شوند ، یکی از این دسته بندی ها میکروفون های باسیم و بی سیم است ، میکروفون های بی سیم نیاز به سیم کشی و محدودیت جا به جایی ندارند و از طریق شبکه تنظیم می شوند. میکروفون های سیمی نیاز به سیم کشی دارند اما در مقایسه با میکروفون های بی سیم مزیت های بیشتری دارد از مزیت های آن می توان به این مورد توجه داشت که دیگر نیازی به شارژ باتری آن نداریم و هنگام برگزاری جلسه نگران خالی شدن شارژ و خاموش شدن میکرفون نیستید ویژگی دیگر آن عدم تداخل با شبکه موبایل و دیگر شبکه ها است به همین منظور میکروفون های سیمی گزینه مناسب تری برای سالن شما هستند .دسته بندی دیگر  که براساس کاربرد آن تقسیم می شود میکروفون شرکت کننده و میکروفون رئیس جلسه است.و تفاوتی که با یکدیگر دارند در کلید رعایت حق تقدم است این کلید به رئیس جلسه توانایی قطع صدا میکروفون های دیگر شرکت کننده ها و اجازه صحبت و تعیین مدت زمان صحبت را نیز به شرکت کنندگان  می دهد .  

نمونه پروژه های اجرا شده با میکروفون SM55

نحوه خرید و خدمات پس از فروش شرکت صدرا 

جهت خرید میکروفون کنفرانسی صدرا ایرانیان ، ابتدا با کارشناسان ما  با شماره 05137024 تماس بگیرید و مشخصات سالن یا اتاق کنفرانس ، ابعاد ، تعداد نفرات شرکت کننده ، نحوه برگزاری جلسات به صورت آنلاین یا حضوری و دیگر ویژگی ها و کاربرد هایی که نیاز دارید تجهیزات داشته باشد با آنان در میان بگذارید ، سپس کارشناسان ما با توجه به نیاز شما تجهیزات که مناسب شما هستند را به شما پیشنهاد می کنند و در صورت نیاز به صورت رایگان از سالن شما بازدید می کنند. کلیه محصولات صدرا دارای یک سال گارانتی و در صورت دریافت خدمات نصب و راه اندازی دارای 5 سال پشتیبانی می باشد.

مشخصات فنی میکروفون ایرانی صدرا SM55