هفت روز هفته و ۲۴ ساعته | ۳۷۰۲۴-۰۵۱

تمامی محصولات صدرا ایرانیان با گارانتی معتبر عرضه می شود. جهت استعلام گارانتی خود می توانید از لینک فوق استفاده کنید یا به صورت تلفنی نسبت به اصالت اطمینان حاصل فرمایید.

دوربین ویدئو کنفرانس کاتو

HD91AL

بزرگنمایی ۲۰ برابر
زاویه چرخش عمودی ۶۰ درجه
زاویه چرخش افقی ۳۵۵ درجه
کیفیت تصویر Full HD
قابلیت فوکوس خودکار
پشتیبانی از تمامی سیستم عامل

پروژه های اجرا شده توسط تیم صدرا

دوربین کنفرانس HD91AL

دوربین ویدئو کنفرانس HD91AL ،یکی از بهترین و خوش قیمت ترین دوربین ها برای سالن کنفرانس است. این دوربین قابلیت اتصال به انواع سیستم های میکروفن کنفرانس را دارد و راه اندازی آن بسیار ساده است. همچنین علاوه بر مرکز کنترل سیستم کنفرانس از طریق کیبورد کنترلر و جوی استیک کنترل و یا ریموت می توان کنترل  کرد. دستگاه فوق یک دوربین هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور بوده که قابلیت چرخش به طرفین تا 355 درجه و گردش به بالا و پایین تا 60 درجه داراست و می تواند مناطق مختلفی را به کمک لنز واید(عریض) خود پوشش دهد.

مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید.

اتوترکینگ

از مهم ترین ویژگی‌ های این دوربین داشتن قابلیت اتوترکینگ و یا ردیابی خودکار است. در این حالت دوربین کنفرانس با میکروفون های موجود در سالن جلسات هماهنگ شده و با فعال شدن هر کدام از میکروفون های کنفرانسی ، دوربین به صورت تمام خودکار به سمت میکروفون فعال شده چرخش نموده و شروع به تصویربرداری می نماید ، همچنین در صورت تمایل می توان این دوربین را به صورت دستی، با ریموت کنترل و یا جوی استیک ( کنترلر ) نیز کنترل کرد.

سنسور تصویر ســونی

یکی از اصلی ترین قطعه ها در دوربین کنفرانس سنسور تصویر آن می باشد. این سنسور بیشترین بار پردازش تصویر را بر عهده دارد و به عبارتی می توان گفت کیفیت و وضوح تصویر دوربین به این سنسور وابسته است. در دوربین HD91 به منظور افزایش کیفیت تصاویر دریافتی، از سنسور سونی (CMOS) استفاده شده است . این دوربین به یک لنز با بزرگنمایی 20 برابر مجهز شده و فناوری جدید در این دوربین، سایه های ایجاد شده

مشخصات فنی دوربین ویدئو کنفرانس HD91AL

کارشناسان فنی و فروش صدرا ایرانیان آماده تماس و ارائه مشاوره کاملا رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافیست موارد زیر را کامل نمایید تا همکاران ما در کمتر از پنج دقیقه با شما تماس حاصل کنند. ***همراه عزیز در حال حاضر تماس ها در ساعات اداری (۸صبح ال ۱۵ ظهر) گرفته خواهد شد و در خارج از این بازه کارشناسان فعال نیستند***

کارشناسان متخصص در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.